Банк партнер

Фінансовим партнером проекту «Престиж Хол» виступає "ПриватБанк". Партнерські відносини з потужною фінансовою структурою є гарантією того, що об'єкт буде добудований в заявлений термін.

Крім того, "ПриватБанк" одним з перших на Україні відновив кредитування на купівлю первинної нерухомості в пост-кризовий час.

Кредитування - рідкісна в наш час можливість, яка привертає як приватних осіб при покупці квартири, так і корпоративних клієнтів, які купують приміщення під магазин або офіс.

Довідка: "ПриватБанк" заснований в 1992 році, є лідером банківського ринку України і найбільшим банком з вітчизняним капіталом. Статутний фонд "Приватбанку" за станом на кінець першого півріччя 2014 роки є найбільшим серед українських банків.

Національна мережа банківського обслуговування "ПриватБанку" налічує близько 3 000 філій і відділень, понад 7 500 банкоматів і 44 450 терміналів по всій території України.

За результатами дослідження ринку, проведеного компанією GFK Ukraine, в першому кварталі 2014 року "ПриватБанк" вважають основним банком 37% клієнтів фізосіб. Серед корпоративних клієнтів цей показник досягає 20%.

завантаження карти...
Відділ продажу
  • Телефон: +38 044 390 40 40
  • E-mail: info@prestigehall.com.ua
  • Адреса: м. Киів, Печерский р-н,
    вул. Василя Тютюнника, 37/1 
    Україна 03150
  • График работи: Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
    Сб.-Вс.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!