Розташування житлового комплексу

Прокладіть маршрут до житлового комплексу вказавши своє місце розташування

Житловий комплекс «Престиж Хол» розташований в Печерському районі, на перетині вулиць Василя Тютюнника і Іоанна Павла ІІ. Будинок розташовується в історичному центрі Києва, в тихому місці, але в той же час без прямого виходу на галасливі вулиці. Автомобільний під'їзд до комплексу забезпечений з бульвару Лесі Українки та вулиці Великій Васильківській - одних з головних транспортних артерій міста.

Зручне розташування будинку дозволить його мешканцям поєднувати активний ритм життя і статусне проживання в центрі міста, створюючи атмосферу обраності і затишку. Об'єкти культурного відпочинку, зручний автомобільний проїзд і близькість станції метро «Палац Україна», роблять житловий комплекс «Престиж Хол» досить привабливим для потенційних жителів.

У пішохідній доступності від комплексу знаходиться Палац Україна, готельно-ресторанний комплекс «Autograph», безліч офісних бізнес-центрів, а також навчальних і медичних установ.

Вагомою перевагою для мешканців є близькість ТЦ "Good Life". У пішохідній доступності від житлового комплексу знаходиться безліч ресторанів, кафе-барів і пабів.

завантаження карти...
Відділ продажу
  • Телефон: +38 044 390 40 40
  • E-mail: info@prestigehall.com.ua
  • Адреса: м. Киів, Печерский р-н,
    вул. Василя Тютюнника, 37/1 
    Україна 03150
  • График работи: Пн.-Пт.: з 9:00 до 19:00
    Сб.-Вс.: вихідний

Бажаєте до нас у гості?
Наші консультанти проведуть екскурсію по комплексу в будь-який зручний для вас час. Залишайте контакти - і ми зв'яжемося з вами!